זכויות המסמך שמורות לעו"ד אסתי וייסלר

תקנון אתר פידבק

 

כללי :

האמור כתוב בלשון זכר אולם מתייחס גם לנקבה

בעלת האתר הינה חיה שפירא ת.ז. מרחוב אהבת ישראל 4 חיפה. דוא"ל [email protected] 

הספק- בעלת חנות אישית

המונחים הינם לצרכי נוחות בלבד

 1. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם לשימוש באתר.
 2. האתר משמש לרכישה באמצעות חנויות אישיות  על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש באמצעותו  בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
 3. שימוש באתר מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון ו/או הוראות הספק , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה  ו/או הוראות הספק, הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 4. השימוש באתר הינה על אחריות המשתמש ובכפוף לחוקי מדינת ישראל, ולאמנות בינלאומיות.
 5. בעלת האתר הינה בעלת הזכויות בו ושימוש  ו/או פרסום המידע המופיע באתר, באתרים אחרים ו/או בכל מקום אחר המקושר לאתר, הינם אסורים בהחלט. כמו-כן, אסור בהחלט לבצע כל פיתוח ו/או שינוי ו/או תרגום ו/או טרנספורמציה של המידע המפורסם באתר ו/או המתבסס עליו.ללא אישור מראש ובכתב מבעלת האתר.
 6. כל המצוי באתר  מוגן בזכויות יוצרים. מבלי לגרוע מכלליות סעיף זה אין להעתיק ו/או להקליט ו/או לצלם ו/או להסריט ו/או לעשות שימוש כלשהו ברעיון ו/או תמונה ו/או קובץ בשלמתו ו/או בחלקו של המצוי באתר בין לשימוש אישי ובין לשימוש מסחרי.
 7. זכויות הקניין הרוחני באתר על כל האלמנטים שבו, כולל אך לא רק, זכויות היוצרים, סימני המסחר, מאגרי המידע, פטנטים, הידע(Know-How), מידע סודי ואיסוף המידע של הגולשים, הינו בבעלותה ו/או בשליטה הבלעדי של בעלת האתר אלא אם צוין באופן מפורש אחרת.
 8. רכישה מותנית בהסכם מול הספק . לבעלת האתר אין ולא תהיה אחריות על עסקאות מול ספק והספק והמשתמש מתחייבים להסדיר את היחסים ביניהם בכפוף להוראות החוק.
 9. בעל האתר שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת מכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצידה.
 10. כל החומרים באתר הם שירת נשים- ואין לבעלת האתראחריות רוחנית לגבי השומעים.
 11. בעלת האתר אינה נותנת חסות או מביעה  דעה לגבי נכונותם או דיוקם של הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצגים באתר. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שכל הסתמכות שלו על המצוי באתר נעשה לפי שיקול דעתו ובאחריותו הבלעדית.
 12. האתר בכללותו – כולל כל מידע המופיע בו, התוכנה העומדת בבסיסו, מידע וחומר אשר הגישה אליהם נעשית באמצעות האתר – מוגש ומועמד לרשות המשתמש כמות-שהוא(“As-Is”). בעלת האתר אינה מביעה כל עמדה ואין היא אחראית, במפורש או מכללא, לגבי המידע והחומר המצוי באתר ו/או לגבי החומר, המידע והפעולות אשר הגישה אליהם מתאפשרת באמצעות הגישה לאתר ו/או מהאתר ו/או  לגבי כל מוצר, תוכנה או שירותים שהגישה אליהם התבצעה באמצעות קישור מן האתר ו/או לגבי כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב המשלוח של מידע חסוי או רגיש דרך האתר ו/או  לגבי כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או את הגישה לאתר.
 13. בעלת האתר אינה אחראית בשום אופן שהוא לפרסומות המופיעות באתר. הופעת פרסומת באתר אינו מעיד על חסותה של בעלת האתר ו/או אחריותה ו/או התחייבותה על המפרסם, המוצר/השירות המפורסם, איכותו, נכונותו ו/או דיוקו.
 14. המשתמש מסכים כי בעלת האתר רשאית להשתמש בפרטים שנמסרו על ידי המשתמש לצורך דיוור של תכנים ו/או פרסומות, שיפור השירותים המוענקים על ידה, ליצירת הקשר עם המשתמש או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. מידע זה לא יזהה את המשתמש אישית ולא יכלול מידע רגיש כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות.
 15. המשתמש מצהיר בזה כי ידוע לך כי האתר ומפעיליו משקיעים מאמצים רבים לאבטחת האתר ומניעת פריצה אליו ופגיעה בפרטיות המשתמשים והמבקרים וכי לא ניתן למנוע מצבים כאמור לחלוטין. המשתמש מוותר בזה על כל טענה נגד האתר ו/או מפעיליו בגין שיבושים, תקלות, או בפגיעות באתר אשר עלולות לגרום לזליגת מידע.
  הבעלים של האתר רשאים במקרה של חשד לדרוש בדבר זהותו של גולש ו/או רוכש
 16. בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר  ולא תהיה למשתמש או לרוכש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי בעלת אתר .

תודה שפנית! ההודעה נשלחה, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.

בנוסף תוכלי ליצור קשר בנייד: 052-7119830
ולקבל פרטים אודות התוכנית / המפיקה

אמניות מובילות ותוכניות איכות מחכות לך
כנסי כדי לצפות בתכנים, ללא עלות .

עדיין אין לך שם משתמש וסיסמה?
התקשרי 0747871908 ותקבלי מיד גישה למערכת.

מספר הטלפון זמין מ 7:00 בבוקר עד 23:00 בלילה
בשעות אחרות שלחי מייל [email protected]

עדיין לא רשומה? מלאי פרטים ואת בפנים :)

Personal Details
אני מסכימה לתקנון פידבק. התכנים כוללים שירת נשים.

מעוניינת להציע

אנא מלאי את השדות הנחוצים, ודאי תקינות מייל וטלפון על מנת לקבל פניות רלוונטיות

פתיחת מודעת דרושות

אנא מלאי את השדות הנחוצים, ודאי תקינות מייל וטלפון על מנת לקבל פניות רלוונטיות

רוצה לדעת רגע לפני כולם??

הירשמי לניוזלטר של פידבק, ותקבלי עדכונים על תוכניות והפקות חדשות

ברוכה הבאה לאתר פידבק!

כעת את יכולה להינות מצפייה בתכנים.

צריכה עזרה?

לא מצאת את מה שחיפשת? צריכה תמיכה טכנית? אנחנו כאן בשבילך!

פעילות משרד ימים א' – ה'
בשעות הבוקר 13:00 – 10:00
בשעות הערב 23:00 – 21:00

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.