מי אנחנו?

פידבק הוא מיזם שנוסד במטרה להפוך את עולם ההפקה והפעילות לזירה אפקטיבית ומתגמלת.

איך הכל התחיל?

חיה שפירא, מייסדת המיזם, היא בעלת אולפן בעצמה מזה 14 שנה. במקביל היא משמשת גם כמורה ורכזת חברתית בבית ספר בחיפה. היכרותה רבת השנים עם שני צידי המתרס – הרכזות, המורות והמנהלות מחד, ונותנות השירות – המפיקות והיוצרות, מאידך, יצקו בה את ההבנה כי יש כאב משותף לכולן והוא חייב לבוא על פתרונו: התגמול.

הרכזת יודעת לילות לבנים וימים טרופים.

המפיקה מכירה טוב מדי את המינוס החורג וגלגולי הכספים.

לשתיהן מגיע יותר מבמה אחת.

מגיע להן קרדיט שמשכפל את עצמו בכמה מוקדים ומזרים יותר מזומנים.

כשהתחדדה ההבנה, התחיל המיזם לרוץ ולקרום עור, גידים ודומיין. השאר היסטוריה…

מה החזון שלנו?

פידבק מבקשים לראות כל הפקה או פעילות, מופיעה בכמה שיותר מוקדים ובמות.

לצד זאת, נותנים חשיבות מכרעת לדרך: הנגשת תיקי עבודות, עדכונים בכל מה שהולך ויצירת ביקוש גובר למפיקות.

 

איך אנחנו משכפלים הצלחות?

פידבק נותנת במה נרחבת לפעילות החברתית והפקותיה. בתי ספר נוספים, יוכלו ליהנות מפעילות מושקעת או הפקה מרהיבה, שנעשו במקום אחר.

במקביל, פרסה פידבק נתח משמעותי ליוצרות והמפיקות ונתנה לכל אחת חנות אישית, בה היא תוכל להציג את תיקי העבודות שלה. היוצרות תוכלנה ליהנות מחשיפה ממוקדת לקהל היעד שלהן, כפי שאין להן באף מקום אחר.

 

מה הטאצ' שלנו?

בפידבק מאמינים שהסיסמא "ידע הוא כוח", תקפה בשנים האחרונות יותר מתמיד. כשהזירה מתעדכנת בקצב מסחרר, אסור להישאר מאחור. בדיוק בשביל זה, שמרה פידבק מקום מיוחד ורותח לעדכונים וחדשות מעולם ההפקה. פעילות מיוחדת, הפקה שלא השאירה עין יבשה, לצד יצירות מופלאות, ימצאו כולם את מקומם בכותרות מכובדות.

 

למה דווקא פידבק?

חיה שפירא, מייסדת המיזם, צברה אלפי שעות שיחה פתוחות עם מנהלות, רכזות, מפיקות ויוצרות. לצד זאת, אספה במשך השנים תפוצה נרחבת ויקרה. וכך צמחה מתוך השטח. חרשה אותו, מכירה אותו לעומקו ויודעת בדיוק מה הוא צריך. להיות תחת מטריה שיודעת כל רוח אשר לפניה, זה פשוט ללכת על בטוח. להיות חלק מסל המוצרים של פידבק, זה להיות מפורסמת הרבה יותר ולשכפל הכנסות בס"ד.

בונוס קטן: פידבק דואגת להפיץ אתכן גם בחו"ל. השמים הם הגבול…

 

מחלקת ההשמה שלנו:

 

הדבר החשוב באמת. בפידבק רוצים לראות את הדברים פשוט קורים, ומדברים תכל'ס. תוכלנה לפרסם את הפרויקט שלכן שאתן מבקשות עבורו ביצוע הולם והצעות מחיר. מפיקות ויוצרות רבות, תשמחנה לגשת למכרז ולהציע לכן את שירותן. את ההתרשמות שלכן, כמה קל, תוכלנה לעשות באתר עצמו בתיקי העבודות.