דברו איתי

  • 050-4188080
  • office@paksher.co.il

שעות פעילות

קצת עלי

שנים כתבתי סיפורת בלילות ארוכים ושקטים. שה שה שה, העולם מכובה והילדים מכובים, אז באה גברת השראה ופרשה עלי אדרתה. רק אני והיא, מול המילים. הקהל בהמוניו יבוא אחר כך, יקרא או יקרע, יחמיא או ימחה, יביט או יבעט, אבל העבודה עצמה היא עבודה של בדידות. הסופר הוא הדמות החיה היחידה בתוך המון הנפשות שהוא יוצר. עד שיום אחד זכיתי בגילוי. וזה היה סוד הגילוי- מילים הן כמו מים, אפשר לעשות בהן המון. במים אפשר לשטוף כלים ולכבס בהם, לשתות אותם ולשחות בהם…אפשר הכל. מכתיבה תמה של סיפורת נדדתי עם הגילוי לעוד סוגי כתיבות, ויום אחד הכתיבה היתה קצה קרחון לעולם שלם. ליווי המילה הכתובה מרגע הולדתה ועד לבמה או למסך. בעבודת צוות נרחבת. עם אנשים הקרוצים מהבצק שלי, במקהלה הרמונית, מלאת עושר וגוונים. המילים הפכו להיות רק חלק מכל השפע, אבל תמיד ידעתי שצריך לרחוש להן כבוד, לשמור להן את ה'פירסט קלאס'.כי בלי ספור, אין כלום. ומה יועילו התכשיטים, אם אין גברת שתענוד אותם? הנה הגענו ללב ליבה של החוויה. הוא יחרוץ גורלה לחיים ולמוות: הספור כי אפשר לקשט וליפות, לצלם באולפן ירוק ושחור ולטוס מהודו ועד לכוש. אם אין ספור, זה לא יעבוד. הפעלולים הם כמו ממתקים טעימים, אבל אם אין אוכל בסיסי, ספור טוב שעובד,לא נשבע. אז קבלי טיפ קטן, אם את רכזת או מפיקה. לפני הכל- כדי לחבר קהל, דאגי שהתוכנית תישען על ספור שפוגש אנשים ומרטיט את ליבם. אם תרצו, זה בעצם כל הספור… פנינה פקשר

תוכניות והפקות

המלצות

סגירת תפריט

הצטרפות למערכת

הרשמה קצרה על מנת לצפות בתכנים

Personal Details
Personal Details

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

צור קשר

לא מצאת את מבוקשך?
צריכה תמיכה טכנית?

בשביל זה אנחנו כאן : )

השאירי כאן פרטים וניצור איתך קשר בהקדם.

פעילות משרד ימים א' – ה'
בשעות הבוקר 13:00 – 10:00
בשעות הערב 23:00 – 20:00

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

כניסה למערכת

הקלידי כאן שם וסיסמא ואת בפנים : )

Personal Details